Przejdź do treści

Odszkodowania Łódź i okolice

Nasz zgrany zespół specjalistów działa bardzo prężnie w Łodzi i okolicach. Dojeżdżamy do wszystkich miejsc w województwie Łódzkim. Metody weryfikacji i likwidacji szkód, jak również wypłacane  odszkodowania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe w większości przypadków są zaniżone i zazwyczaj są ułamkiem, kwoty, którą poszkodowany powinien otrzymać. Jeżeli znalazłeś się w podobnej sytuacji i uznasz, że chcesz dalej walczyć skontaktuj się za nami.

Za Twoją zgodą przeprowadzimy wznowienie szkody, powołamy nową komisję, wyliczymy konkretne zadośćuczynienie i postaramy się o godziwą ugodę. Jeżeli zaproponowane kwoty będą niewystarczające skierujemy sprawę nawet do Sądu Okręgowego przy Palcu Dąbrowskiego 5. Nie czekaj aż sprawa się przedawni. Od pierwszej decyzji nie może minąć 3 lata.

Możliwość dojazdu do klienta do miejscowości: Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Łask, Bełchatów, Pajęczno, Wieluń, Wieruszów, Sieradz, Zduńska Wola, Poddębice, Łęczyca, Kutno, Łowicz, Zgierz, Skierniewice, Brzeziny, Rawa Mazowieckie, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Radomsko.

Napisz i przedstaw nam swój problem. Skorzystaj formularza szybkiego kontaktu.

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Wiejska 40/4, 55-200 Oława
biuro@hiltonlex.pl
+48 500 871 549

Odszkodowania Białystok i Okolice , Odszkodowania Bydgoszcz – Toruń , Odszkodowania Gdańsk – Gdynia , Odszkodowania Katowice – Częstochowa , Odszkodowania Kielce i Okolice , Odszkodowania Kraków i okolice , Odszkodowania Lublin i Okolice , Odszkodowania Łódź i okolice , Odszkodowania Olsztyn i okolice , Odszkodowania Opole i okolice , Odszkodowania Poznań i Okolice , Odszkodowania Rzeszów i Okolice , Odszkodowania Szczecin i okolice , Odszkodowania Warszawa i okolice , Odszkodowania Wrocław i okolice , Odszkodowania Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski , Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Poznaj naszą ofertę

Specjalizujemy się w poniższych sprawach. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

doplaty_do_odszkodowan_z_polisy_oc_i_ac

Dopłaty do odszkodowań z polisy OC i AC

odszkodowanie_za_bledy_medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne

odszkodowanie_za_wypadek_komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne

rzeczoznawca_samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

odszkodowanie_za_urazy_w_miejscu_publicznym

Odszkodowanie za urazy w miejscach publicznych

odszkodowanie_za_szkody_rzeczowe_i_majatkowe

Odszkodowanie za szkody rzeczowe i majątkowe

odszkodowania_dla_rodziny_ofiar_wypadkow

Odszkodowania dla rodziny ofiar wypadków

odszkodowanie_dla_rolnikow

Odszkodowania dla rolników

odszkodowania_za_wypadek_przy_pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

uslugi_dla_firm_transportowych

Usługi dla firm transportowych