Przejdź do treści

Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Według Głównego Urzędu Statystycznego liczba turystycznych podróży zagranicznych wyniosła ok. 7 milionów. Duża część naszych obywateli podróżowała samochodem bądź autokarem. Do tego trzeba doliczyć wyjazdy służbowe i wyjazdy w celach zarobkowych. W sytuacji, gdy polskiemu obywatelowi (kierowcy, pasażerowi) przydarzy się wypadek – pojawia się pytanie co robić i czy będzie należało się odszkodowanie. Ważne jest spisanie wszystkich danych sprawcy, danych pojazdu oraz danych właściciela pojazdu i najważniejsze spisanie numeru polisy OC lub nr Zielonej Karty – jest to uzależnione od kraju w którym zarejestrowany był pojazd.

Adekwatnie jest, gdy to my spowodujemy wypadek za granicą – nasze ubezpieczeni OC jest ważne na terenie państw będących członkami EOG oraz państw EFTY. Należą do nich: Austria, Andora, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspa Man, Wyspy Normandzkie oraz Wyspy Owcze.

W razie problemów z dochodzeniem roszczeń po wypadku za granicą – zapraszamy do kontaktu najlepiej przez formularz kontaktowy opisując problem.

Napisz i przedstaw nam swój problem. Skorzystaj formularza szybkiego kontaktu.

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Wiejska 40/4, 55-200 Oława
biuro@hiltonlex.pl
+48 500 871 549

Odszkodowania Białystok i Okolice , Odszkodowania Bydgoszcz – Toruń , Odszkodowania Gdańsk – Gdynia , Odszkodowania Katowice – Częstochowa , Odszkodowania Kielce i Okolice , Odszkodowania Kraków i okolice , Odszkodowania Lublin i Okolice , Odszkodowania Łódź i okolice , Odszkodowania Olsztyn i okolice , Odszkodowania Opole i okolice , Odszkodowania Poznań i Okolice , Odszkodowania Rzeszów i Okolice , Odszkodowania Szczecin i okolice , Odszkodowania Warszawa i okolice , Odszkodowania Wrocław i okolice , Odszkodowania Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski , Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Poznaj naszą ofertę

Specjalizujemy się w poniższych sprawach. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

doplaty_do_odszkodowan_z_polisy_oc_i_ac

Dopłaty do odszkodowań z polisy OC i AC

odszkodowanie_za_bledy_medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne

odszkodowanie_za_wypadek_komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne

rzeczoznawca_samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

odszkodowanie_za_urazy_w_miejscu_publicznym

Odszkodowanie za urazy w miejscach publicznych

odszkodowanie_za_szkody_rzeczowe_i_majatkowe

Odszkodowanie za szkody rzeczowe i majątkowe

odszkodowania_dla_rodziny_ofiar_wypadkow

Odszkodowania dla rodziny ofiar wypadków

odszkodowanie_dla_rolnikow

Odszkodowania dla rolników

odszkodowania_za_wypadek_przy_pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

uslugi_dla_firm_transportowych

Usługi dla firm transportowych