Przejdź do treści

Odszkodowania Poznań i Okolice

Poznań miastem targów – przyciągający do stolicy wielkopolski tysiące wystawców i zwiedzających. Grono z tych osób planuje dłuższy pobyt na targach wynajmując pokój hotelowy, apartament czy pokój gościnny. Wg danych GUS w 2019r. udzielono ponad 1,5 miliona noclegów we wszystkich obiektach noclegowych w Poznaniu.

Goście hotelowi rezerwujący pobyt indywidualnie czy za pośrednictwem biura podróży lub innego organizatora nierzadko borykają się z problemem kradzieży lub uszkodzenia rzeczy w hotelu. Odpowiedzialności za szkodę w tym wypadku kradzież bądź uszkodzenie nie może być ograniczona / wyłączona przez hotel zarówno przez zawarcie z klientem umowy, w której będzie zapis, że za rzeczy gościa hotelu nie odpowiada hotel, jak też przez informację, którą widzimy np. powieszoną w recepcji. Próby uchylenia się przez hotelarza od odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przez klienta nie wywierają żadnych negatywnych skutków prawnych wobec niego.

Adekwatnie jest w stosunku do warunków zakwaterowania niezgodnych z ofertą opisaną w katalogu lub złymi warunkami panującymi w hotelu (brudem, robactwem / karaluchami, jedzeniem powodującym pobyt w szpitalu. Warto pamiętać, że w takiej sytuacji przysługuje nam odszkodowanie za zmarnowany urlop czy pobyt. Występujemy z roszczeniami do biura podróży lub hotelarza. 

Możliwość dojazdu do klienta do miejscowości: Poznań, Kościan, Leszno, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Międzychód, Szamotuły, Czarnków, Piła, Złotów, Chodzież, Wągrowiec, Oborniki, Gniezno, Września, Słupca, Konin, Koło, Turek, Kalisz, Ostrzeszów, Kępno, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Krotoszyn, Rawicz, Gostyń, Jarocin, Śrem, Środa Wielkopolska.

Napisz i przedstaw nam swój problem. Skorzystaj formularza szybkiego kontaktu.

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Wiejska 40/4, 55-200 Oława
biuro@hiltonlex.pl
+48 500 871 549

Odszkodowania Białystok i Okolice , Odszkodowania Bydgoszcz – Toruń , Odszkodowania Gdańsk – Gdynia , Odszkodowania Katowice – Częstochowa , Odszkodowania Kielce i Okolice , Odszkodowania Kraków i okolice , Odszkodowania Lublin i Okolice , Odszkodowania Łódź i okolice , Odszkodowania Olsztyn i okolice , Odszkodowania Opole i okolice , Odszkodowania Poznań i Okolice , Odszkodowania Rzeszów i Okolice , Odszkodowania Szczecin i okolice , Odszkodowania Warszawa i okolice , Odszkodowania Wrocław i okolice , Odszkodowania Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski , Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Poznaj naszą ofertę

Specjalizujemy się w poniższych sprawach. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

doplaty_do_odszkodowan_z_polisy_oc_i_ac

Dopłaty do odszkodowań z polisy OC i AC

odszkodowanie_za_bledy_medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne

odszkodowanie_za_wypadek_komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne

rzeczoznawca_samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

odszkodowanie_za_urazy_w_miejscu_publicznym

Odszkodowanie za urazy w miejscach publicznych

odszkodowanie_za_szkody_rzeczowe_i_majatkowe

Odszkodowanie za szkody rzeczowe i majątkowe

odszkodowania_dla_rodziny_ofiar_wypadkow

Odszkodowania dla rodziny ofiar wypadków

odszkodowanie_dla_rolnikow

Odszkodowania dla rolników

odszkodowania_za_wypadek_przy_pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

uslugi_dla_firm_transportowych

Usługi dla firm transportowych