Przejdź do treści

Odszkodowania Poznań i Okolice

Poznań miastem targów – przyciągający do stolicy wielkopolski tysiące wystawców i zwiedzających. Grono z tych osób planuje dłuższy pobyt na targach wynajmując pokój hotelowy, apartament czy pokój gościnny. Wg danych GUS w 2019r. udzielono ponad 1,5 miliona noclegów we wszystkich obiektach noclegowych w Poznaniu.

Goście hotelowi rezerwujący pobyt indywidualnie czy za pośrednictwem biura podróży lub innego organizatora nierzadko borykają się z problemem kradzieży lub uszkodzenia rzeczy w hotelu. Odpowiedzialności za szkodę w tym wypadku kradzież bądź uszkodzenie nie może być ograniczona / wyłączona przez hotel zarówno przez zawarcie z klientem umowy, w której będzie zapis, że za rzeczy gościa hotelu nie odpowiada hotel, jak też przez informację, którą widzimy np. powieszoną w recepcji. Próby uchylenia się przez hotelarza od odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przez klienta nie wywierają żadnych negatywnych skutków prawnych wobec niego.

Adekwatnie jest w stosunku do warunków zakwaterowania niezgodnych z ofertą opisaną w katalogu lub złymi warunkami panującymi w hotelu (brudem, robactwem / karaluchami, jedzeniem powodującym pobyt w szpitalu. Warto pamiętać, że w takiej sytuacji przysługuje nam odszkodowanie za zmarnowany urlop czy pobyt. Występujemy z roszczeniami do biura podróży lub hotelarza. 

Napisz i przedstaw nam swój problem. Skorzystaj formularza szybkiego kontaktu.

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Wiejska 40/4, 55-200 Oława
biuro@hiltonlex.pl
+48 500 871 549

Odszkodowania Białystok i Okolice , Odszkodowania Bydgoszcz – Toruń , Odszkodowania Gdańsk – Gdynia , Odszkodowania Katowice – Częstochowa , Odszkodowania Kielce i Okolice , Odszkodowania Kraków i okolice , Odszkodowania Lublin i Okolice , Odszkodowania Łódź i okolice , Odszkodowania Olsztyn i okolice , Odszkodowania Opole i okolice , Odszkodowania Poznań i Okolice , Odszkodowania Rzeszów i Okolice , Odszkodowania Szczecin i okolice , Odszkodowania Warszawa i okolice , Odszkodowania Wrocław i okolice , Odszkodowania Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski , Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Poznaj naszą ofertę

Specjalizujemy się w poniższych sprawach. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

doplaty_do_odszkodowan_z_polisy_oc_i_ac

Dopłaty do odszkodowań z polisy OC i AC

odszkodowanie_za_bledy_medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne

odszkodowanie_za_wypadek_komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne

rzeczoznawca_samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

odszkodowanie_za_urazy_w_miejscu_publicznym

Odszkodowanie za urazy w miejscach publicznych

odszkodowanie_za_szkody_rzeczowe_i_majatkowe

Odszkodowanie za szkody rzeczowe i majątkowe

odszkodowania_dla_rodziny_ofiar_wypadkow

Odszkodowania dla rodziny ofiar wypadków

odszkodowanie_dla_rolnikow

Odszkodowania dla rolników

odszkodowania_za_wypadek_przy_pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

uslugi_dla_firm_transportowych

Usługi dla firm transportowych