Przejdź do treści

Odszkodowania Gdańsk – Gdynia

Wichury, burze i silne wiatry nad polskim morzem nie należą do rzadkości. Coraz częściej system ostrzegania IMGW działa skuteczniej, pomimo, że możemy wcześniej zadziałać, to nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć skutków takiej nawałnicy. W związku z tym korzystamy z wszelkiego rodzaju ubezpieczeń typu NNW. Nasz ubezpieczyciel po zgłoszeniu szkody powinien wypłacić odszkodowanie w ciągu 30 dni. Tylko w wyjątkowych przypadkach może przekroczyć 30 dniowy termin ale musi mieć do tego powody np.: wyjaśnienie okoliczności zdarzenia jak również określenie wysokości odszkodowania.

Najczęstszą szkodą powodowaną przez silne wiatry jest zerwany dach. Zawsze w takich sytuacjach proponujemy naszym klientom działać niezwłocznie i jak najszybciej z dwóch powodów. Zerwany dach powoduje, że w szybkim tempie postępuje niszczenie innych elementów czy to konstrukcyjnych, czy wyposażenia domu lub mieszkania. Po drugie, zakład ubezpieczeń określa w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia ile czasu mamy na zgłoszenie szkody. Zwykle jest to od 5 do 7 dni. Natomiast są ubezpieczyciele, którzy wymagają zgłoszenia szkody a w ciągu 24 lub 48 godzin.

Jeżeli nie jesteś pewny ile masz czasu, bądź nie radzisz sobie z problemem – to zapraszamy do kontaktu. Wiemy co zrobić, gdy zerwie dach: 1) Wspólnie szybko i skutecznie zgłosimy szkodę. 2) Zrobimy odwołanie od decyzji i wyceny dachu lub innych szkód po wichurze. Nie musisz zgadzać się z wyceną szkody przez ubezpieczyciela!

Możliwość dojazdu do miejscowości: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Puck, Lębork, Słupsk, Bytów, Kartuzy, Kościerzyna, Pruszcz Gdański, Tczew, Starogard Gdański, Chojnice, Człuchów, Nowy Dwór Gdański, Malbork, Sztum, Kwidzyn.

Napisz i przedstaw nam swój problem. Skorzystaj formularza szybkiego kontaktu.

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Wiejska 40/4, 55-200 Oława
biuro@hiltonlex.pl
+48 500 871 549

Odszkodowania Białystok i Okolice , Odszkodowania Bydgoszcz – Toruń , Odszkodowania Gdańsk – Gdynia , Odszkodowania Katowice – Częstochowa , Odszkodowania Kielce i Okolice , Odszkodowania Kraków i okolice , Odszkodowania Lublin i Okolice , Odszkodowania Łódź i okolice , Odszkodowania Olsztyn i okolice , Odszkodowania Opole i okolice , Odszkodowania Poznań i Okolice , Odszkodowania Rzeszów i Okolice , Odszkodowania Szczecin i okolice , Odszkodowania Warszawa i okolice , Odszkodowania Wrocław i okolice , Odszkodowania Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski , Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Poznaj naszą ofertę

Specjalizujemy się w poniższych sprawach. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

doplaty_do_odszkodowan_z_polisy_oc_i_ac

Dopłaty do odszkodowań z polisy OC i AC

odszkodowanie_za_bledy_medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne

odszkodowanie_za_wypadek_komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne

rzeczoznawca_samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

odszkodowanie_za_urazy_w_miejscu_publicznym

Odszkodowanie za urazy w miejscach publicznych

odszkodowanie_za_szkody_rzeczowe_i_majatkowe

Odszkodowanie za szkody rzeczowe i majątkowe

odszkodowania_dla_rodziny_ofiar_wypadkow

Odszkodowania dla rodziny ofiar wypadków

odszkodowanie_dla_rolnikow

Odszkodowania dla rolników

odszkodowania_za_wypadek_przy_pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

uslugi_dla_firm_transportowych

Usługi dla firm transportowych