Przejdź do treści

Odszkodowania Gdańsk – Gdynia

Wichury, burze i silne wiatry nad polskim morzem nie należą do rzadkości. Coraz częściej system ostrzegania IMGW działa skuteczniej i pomimo, że możemy wcześniej zadziałać, to nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć skutków takiej nawałnicy. W związku z tym korzystamy z wszelkiego rodzaju ubezpieczeń typu NNW. Nasz ubezpieczyciel po zgłoszeniu szkody powinien wypłacić odszkodowanie w ciągu 30 dni. Tylko w wyjątkowych przypadkach może przekroczyć 30 dniowy termin ale musi mieć do tego powody np. wyjaśnienie okoliczności zdarzenia jak również określenie wysokości odszkodowania.

Najczęstszą szkodą powodowaną przez silne wiatry jest zerwany dach. Zawsze w takich sytuacjach proponujemy naszym klientom działać niezwłocznie i jak najszybciej z dwóch powodów. Zerwany dach powoduje, że w szybkim tempie postępuje niszczenie innych elementów czy to konstrukcyjnych, czy wyposażenia domu lub mieszkania. Po drugie, zakład ubezpieczeń określa w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia ile czasu mamy na zgłoszenie szkody. Zwykle jest to od 5 do 7 dni ale są ubezpieczyciele, którzy wymagają zgłoszenia szkody a w ciągu 24 lub 48 godzin.

Jeżeli nie jesteś pewny ile masz czasu, bądź nie radzisz sobie z problemem – to zapraszamy do kontaktu. Wiemy co zrobić, gdy zerwie dach – wspólnie szybko i skutecznie zgłosimy szkodę, zrobimy odwołanie od decyzji i wyceny dachu lub innych szkód po wichurze. Nie musisz zgadzać się z wyceną szkody przez ubezpieczyciela!

Napisz i przedstaw nam swój problem. Skorzystaj formularza szybkiego kontaktu.

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Wiejska 40/4, 55-200 Oława
biuro@hiltonlex.pl
+48 500 871 549

Odszkodowania Białystok i Okolice , Odszkodowania Bydgoszcz – Toruń , Odszkodowania Gdańsk – Gdynia , Odszkodowania Katowice – Częstochowa , Odszkodowania Kielce i Okolice , Odszkodowania Kraków i okolice , Odszkodowania Lublin i Okolice , Odszkodowania Łódź i okolice , Odszkodowania Olsztyn i okolice , Odszkodowania Opole i okolice , Odszkodowania Poznań i Okolice , Odszkodowania Rzeszów i Okolice , Odszkodowania Szczecin i okolice , Odszkodowania Warszawa i okolice , Odszkodowania Wrocław i okolice , Odszkodowania Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski , Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Poznaj naszą ofertę

Specjalizujemy się w poniższych sprawach. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

doplaty_do_odszkodowan_z_polisy_oc_i_ac

Dopłaty do odszkodowań z polisy OC i AC

odszkodowanie_za_bledy_medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne

odszkodowanie_za_wypadek_komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne

rzeczoznawca_samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

odszkodowanie_za_urazy_w_miejscu_publicznym

Odszkodowanie za urazy w miejscach publicznych

odszkodowanie_za_szkody_rzeczowe_i_majatkowe

Odszkodowanie za szkody rzeczowe i majątkowe

odszkodowania_dla_rodziny_ofiar_wypadkow

Odszkodowania dla rodziny ofiar wypadków

odszkodowanie_dla_rolnikow

Odszkodowania dla rolników

odszkodowania_za_wypadek_przy_pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

uslugi_dla_firm_transportowych

Usługi dla firm transportowych