Przejdź do treści

Odszkodowania Olsztyn i okolice

Na terenach województwa warmińsko – mazurskiego występuje ponad 2 tysiące jezior na których co roku dochodzi do kilkuset wypadków łodzi motorowych, jachtów i innych jednostek pływających poruszających się po jeziorach i akwenach wodnych. Często zdarza się, że tego typu sprzęt wodny nie posiada ubezpieczenia OC, które nie jest w Polsce obowiązkowe, to jednak statystyki pokazują, że ubezpieczenie OC łodzi motorowej i innych tego typu obiektów powinno być na wyposażeniu. Wypożyczając sprzęt wodny warto zwrócić na to uwagę – tak na wszelki wypadek. Na akwenach wodnych pogoda może zmienić się bardzo szybko i o wypadek nie jest trudno. Brak polisy nie przekreśla możliwości starania się o odszkodowanie. Również roszczenia członków załogi mogą być skierowane na przykład względem skippera jak i do innych członków załogi.

Nasza kancelaria sprawnie i szybko dochodzi zadośćuczynienia w związku z tego typu zdarzeniami na akwenach czy to śródlądowych czy morskich.

Możliwość dojazdu do klienta do miejscowości: Olsztyn, Ostróda, Nowe Miasto Lubawskie, Iława, Elbląg, Braniewo, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Kętrzyn, Węgorzewo, Gołdap, Olecko, Giżycko, Ełk, Pisz, Mrągowo, Szczytno, Nidzica, Działdowo.

Napisz i przedstaw nam swój problem. Skorzystaj formularza szybkiego kontaktu.

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Wiejska 40/4, 55-200 Oława
biuro@hiltonlex.pl
+48 500 871 549

Odszkodowania Białystok i Okolice , Odszkodowania Bydgoszcz – Toruń , Odszkodowania Gdańsk – Gdynia , Odszkodowania Katowice – Częstochowa , Odszkodowania Kielce i Okolice , Odszkodowania Kraków i okolice , Odszkodowania Lublin i Okolice , Odszkodowania Łódź i okolice , Odszkodowania Olsztyn i okolice , Odszkodowania Opole i okolice , Odszkodowania Poznań i Okolice , Odszkodowania Rzeszów i Okolice , Odszkodowania Szczecin i okolice , Odszkodowania Warszawa i okolice , Odszkodowania Wrocław i okolice , Odszkodowania Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski , Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Poznaj naszą ofertę

Specjalizujemy się w poniższych sprawach. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

doplaty_do_odszkodowan_z_polisy_oc_i_ac

Dopłaty do odszkodowań z polisy OC i AC

odszkodowanie_za_bledy_medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne

odszkodowanie_za_wypadek_komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne

rzeczoznawca_samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

odszkodowanie_za_urazy_w_miejscu_publicznym

Odszkodowanie za urazy w miejscach publicznych

odszkodowanie_za_szkody_rzeczowe_i_majatkowe

Odszkodowanie za szkody rzeczowe i majątkowe

odszkodowania_dla_rodziny_ofiar_wypadkow

Odszkodowania dla rodziny ofiar wypadków

odszkodowanie_dla_rolnikow

Odszkodowania dla rolników

odszkodowania_za_wypadek_przy_pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

uslugi_dla_firm_transportowych

Usługi dla firm transportowych