Przejdź do treści

Odszkodowania Katowice – Częstochowa

Jak wiemy rejon Górnośląski cechuje się dużym odsetkiem szkód wywołanych szkodami górniczymi. Działalność górnicza – czyli wybieranie złoża powoduje zapadanie się kolejnych warstw ziemi pod wpływem nacisku i ciężaru.

Najczęściej występującymi szkodami są uszkodzenia budynków w których dochodzi do pęknięć ścian i fundamentów, następuje dewastacja konstrukcji dachowych, stolarki okiennej i drzwiowej. Występują kłopoty z instalacją hydrauliczną i elektryczną. Częstym zjawiskiem są osuwiska, które nie pozwalają zagospodarować terenu pod uprawy, przeszkadzają w prawidłowym wzroście plonów jak również prowadzą do całkowitych zniszczeń upraw.

Pamiętaj, że szkoda górnicza znacząco obniża wartość Twojej nieruchomości. Pomagamy uzyskać odszkodowanie adekwatne do szkody spowodowanej działalnością zakładu górniczego (kopalni) zgodnie z przepisami prawa geologicznego i górniczego.

Zaufaj naszym ekspertom, którzy sprawdzą twoją sprawę pod kątem szkody górniczej i w twoim imieniu zgłoszą wniosek o naprawę szkód górniczych oraz rekompensatę – odszkodowanie pieniężne. Nie pobieramy żadnych zaliczek ani opłat w związku z prowadzeniem sprawy.

Możliwość dojazdu do klienta do miejscowości: Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Piekary Śląskie, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Jaworzno, Mysłowice, Tychy, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Chorzów, Ruda Śląska, Mikołów, Bieruń, Rybnik, Żory, Pszczyna, Bielsko Biała, Żywiec, Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Racibórz, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Myszków, Lubliniec, Częstochowa, Kłobuck.

Napisz i przedstaw nam swój problem. Skorzystaj formularza szybkiego kontaktu.

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Wiejska 40/4, 55-200 Oława
biuro@hiltonlex.pl
+48 500 871 549

Odszkodowania Białystok i Okolice , Odszkodowania Bydgoszcz – Toruń , Odszkodowania Gdańsk – Gdynia , Odszkodowania Katowice – Częstochowa , Odszkodowania Kielce i Okolice , Odszkodowania Kraków i okolice , Odszkodowania Lublin i Okolice , Odszkodowania Łódź i okolice , Odszkodowania Olsztyn i okolice , Odszkodowania Opole i okolice , Odszkodowania Poznań i Okolice , Odszkodowania Rzeszów i Okolice , Odszkodowania Szczecin i okolice , Odszkodowania Warszawa i okolice , Odszkodowania Wrocław i okolice , Odszkodowania Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski , Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Poznaj naszą ofertę

Specjalizujemy się w poniższych sprawach. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

doplaty_do_odszkodowan_z_polisy_oc_i_ac

Dopłaty do odszkodowań z polisy OC i AC

odszkodowanie_za_bledy_medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne

odszkodowanie_za_wypadek_komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne

rzeczoznawca_samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

odszkodowanie_za_urazy_w_miejscu_publicznym

Odszkodowanie za urazy w miejscach publicznych

odszkodowanie_za_szkody_rzeczowe_i_majatkowe

Odszkodowanie za szkody rzeczowe i majątkowe

odszkodowania_dla_rodziny_ofiar_wypadkow

Odszkodowania dla rodziny ofiar wypadków

odszkodowanie_dla_rolnikow

Odszkodowania dla rolników

odszkodowania_za_wypadek_przy_pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

uslugi_dla_firm_transportowych

Usługi dla firm transportowych