Przejdź do treści

Odszkodowania Kraków i okolice

Kraków uznawany jest za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, ale nie tylko stolica regionu pretenduje do tego miana. Całe województwo małopolskie ze względu na bliskość Tatr posiada bezcenne walory turystyczne. Niestety rejon południowej polski w szczególności podhala jest doświadczany przez silny porywisty wiatr – Halny wiejący z gór ku dolinom. Niekiedy przynosi znaczne zniszczenia: zrywa dachy, niszczy lasy (tworząc wiatrołomy). Występuje głównie jesienią oraz na przedwiośniu. Wiatr halny czasami dociera do Krakowa oraz innych miast małopolski.

Najwięcej szkód związanych z silnym wiatrem to powalone drzewa, uszkodzone samochody, uszkodzenia dachów, uszkodzenia elewacji. Poszkodowani bardzo często zgłaszają się do nas w związku z uszkodzeniem samochodu spowodowanym powalonym drzewem. Jeżeli mają Państwo problem z uzyskaniem odszkodowania – zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza kontaktowego.

Możliwość dojazdu do klienta do miejscowości: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Limanowa, Sucha Beskidzka, Myślenice, Wadowice, Chrzanów, Olkusz, Miechów, Proszowice, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Brzesko, Bochnia, Wieliczka.

Napisz i przedstaw nam swój problem. Skorzystaj formularza szybkiego kontaktu.

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Wiejska 40/4, 55-200 Oława
biuro@hiltonlex.pl
+48 500 871 549

Odszkodowania Białystok i Okolice , Odszkodowania Bydgoszcz – Toruń , Odszkodowania Gdańsk – Gdynia , Odszkodowania Katowice – Częstochowa , Odszkodowania Kielce i Okolice , Odszkodowania Kraków i okolice , Odszkodowania Lublin i Okolice , Odszkodowania Łódź i okolice , Odszkodowania Olsztyn i okolice , Odszkodowania Opole i okolice , Odszkodowania Poznań i Okolice , Odszkodowania Rzeszów i Okolice , Odszkodowania Szczecin i okolice , Odszkodowania Warszawa i okolice , Odszkodowania Wrocław i okolice , Odszkodowania Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski , Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Poznaj naszą ofertę

Specjalizujemy się w poniższych sprawach. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

doplaty_do_odszkodowan_z_polisy_oc_i_ac

Dopłaty do odszkodowań z polisy OC i AC

odszkodowanie_za_bledy_medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne

odszkodowanie_za_wypadek_komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne

rzeczoznawca_samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

odszkodowanie_za_urazy_w_miejscu_publicznym

Odszkodowanie za urazy w miejscach publicznych

odszkodowanie_za_szkody_rzeczowe_i_majatkowe

Odszkodowanie za szkody rzeczowe i majątkowe

odszkodowania_dla_rodziny_ofiar_wypadkow

Odszkodowania dla rodziny ofiar wypadków

odszkodowanie_dla_rolnikow

Odszkodowania dla rolników

odszkodowania_za_wypadek_przy_pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

uslugi_dla_firm_transportowych

Usługi dla firm transportowych