Przejdź do treści

Odszkodowania Warszawa i okolice

Województwo Mazowieckie charakteryzuje się największą ilością zarejestrowanych aut w Polsce, głównie za sprawą największego miasta Warszawy. Duża ilość pojazdów na drogach tego województwa i zwiększony ruch pojazdów w stolicy kraju przekłada się na największą liczbę wypadków oraz kolizji drogowych w Polsce. Największym problemem poszkodowanych jest przekroczenie ustawowego terminu wypłaty odszkodowania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Jak wiemy Zakłady Ubezpieczeń powinny przelać zadośćuczynienie bądź odszkodowanie w ciągu miesiąca. Co zrobić jeżeli ubezpieczyciel przekroczył termin 30 dni? Jeżeli rozpatrzenie sprawy nie było możliwe w ustawowym terminie, to ubezpieczyciel może przedłużyć termin do 90 dni. Ma jednak obowiązek poinformować o tym poszkodowanego bądź jego pełnomocnika.

Jeżeli nie jesteś pewien na jakim etapie likwidacji szkody jest Twoja sprawa poinformuj nas o problemie, a my wyjaśnimy całą sytuację.

Możliwość dojazdu do klienta do miejscowości: Warszawa, Płock, Radom, Ostrołęka, Siedlce, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Sochaczew, Gostynia, Sierpc, Żuromin, Mława, Ciechanów, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Grójec, Białobrzegi, Przysucha, Szydłowiec, Lipsko, Zwoleń, Kozienice, Garwolin, Łosice, Sokołów Podlaski, Węgrów, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Maków Mazowiecki, Przasnysz.

Napisz i przedstaw nam swój problem. Skorzystaj formularza szybkiego kontaktu.

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Wiejska 40/4, 55-200 Oława
biuro@hiltonlex.pl
+48 500 871 549

Odszkodowania Białystok i Okolice , Odszkodowania Bydgoszcz – Toruń , Odszkodowania Gdańsk – Gdynia , Odszkodowania Katowice – Częstochowa , Odszkodowania Kielce i Okolice , Odszkodowania Kraków i okolice , Odszkodowania Lublin i Okolice , Odszkodowania Łódź i okolice , Odszkodowania Olsztyn i okolice , Odszkodowania Opole i okolice , Odszkodowania Poznań i Okolice , Odszkodowania Rzeszów i Okolice , Odszkodowania Szczecin i okolice , Odszkodowania Warszawa i okolice , Odszkodowania Wrocław i okolice , Odszkodowania Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski , Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Poznaj naszą ofertę

Specjalizujemy się w poniższych sprawach. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

doplaty_do_odszkodowan_z_polisy_oc_i_ac

Dopłaty do odszkodowań z polisy OC i AC

odszkodowanie_za_bledy_medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne

odszkodowanie_za_wypadek_komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne

rzeczoznawca_samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

odszkodowanie_za_urazy_w_miejscu_publicznym

Odszkodowanie za urazy w miejscach publicznych

odszkodowanie_za_szkody_rzeczowe_i_majatkowe

Odszkodowanie za szkody rzeczowe i majątkowe

odszkodowania_dla_rodziny_ofiar_wypadkow

Odszkodowania dla rodziny ofiar wypadków

odszkodowanie_dla_rolnikow

Odszkodowania dla rolników

odszkodowania_za_wypadek_przy_pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

uslugi_dla_firm_transportowych

Usługi dla firm transportowych