Przejdź do treści

Odszkodowania Szczecin i okolice

Odszkodowanie za zalanie domu czy mieszkania po burzy, to częsty przypadek występujący w województwie zachodniopomorskim z powodu częstych anomalii pogodowych nawiedzających miejscowości nadmorskie. Nasi klienci często zadają pytanie czy należy im się odszkodowanie w związku z zalaniem ich nieruchomości. Pytają również z jakiej polisy mogą ubiegać się o naprawienie wyrządzonej szkody. Żeby można było odpowiedzieć na pytania: z jakiego ubezpieczenia należy mi się odszkodowanie, jak wycenić szkodę po zalaniu, ile poszkodowany dostanie za zalanie mieszkania i czy można dostać dwa odszkodowania za zalanie domu?

Należy przesłać do naszej Kancelarii: opis zaistniałej sytuacji, ewentualnie jeżeli mamy ubezpieczenie od zalania to takową polisę wraz z OWU – postaramy się w ciągu 24 godzin odpowiedzieć na przesłane zapytanie.

Możliwość dojazdu do klienta do miejscowości: Szczecin, Koszalin, Stargard, Świnoujście, Kamień Pomorski, Gryfice, Kołobrzeg, Sławno, Szczecinek, Białogard, Świdwin, Łobez, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Choszczno, Pyrzyce, Myślibórz, Gryfino.

Napisz i przedstaw nam swój problem. Skorzystaj formularza szybkiego kontaktu.

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
ul. Wiejska 40/4, 55-200 Oława
biuro@hiltonlex.pl
+48 500 871 549

Odszkodowania Białystok i Okolice , Odszkodowania Bydgoszcz – Toruń , Odszkodowania Gdańsk – Gdynia , Odszkodowania Katowice – Częstochowa , Odszkodowania Kielce i Okolice , Odszkodowania Kraków i okolice , Odszkodowania Lublin i Okolice , Odszkodowania Łódź i okolice , Odszkodowania Olsztyn i okolice , Odszkodowania Opole i okolice , Odszkodowania Poznań i Okolice , Odszkodowania Rzeszów i Okolice , Odszkodowania Szczecin i okolice , Odszkodowania Warszawa i okolice , Odszkodowania Wrocław i okolice , Odszkodowania Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski , Odszkodowania powstałe na terenie UE i Europy

Poznaj naszą ofertę

Specjalizujemy się w poniższych sprawach. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

doplaty_do_odszkodowan_z_polisy_oc_i_ac

Dopłaty do odszkodowań z polisy OC i AC

odszkodowanie_za_bledy_medyczne

Odszkodowania za błędy medyczne

odszkodowanie_za_wypadek_komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne

rzeczoznawca_samochodowy

Rzeczoznawca samochodowy

odszkodowanie_za_urazy_w_miejscu_publicznym

Odszkodowanie za urazy w miejscach publicznych

odszkodowanie_za_szkody_rzeczowe_i_majatkowe

Odszkodowanie za szkody rzeczowe i majątkowe

odszkodowania_dla_rodziny_ofiar_wypadkow

Odszkodowania dla rodziny ofiar wypadków

odszkodowanie_dla_rolnikow

Odszkodowania dla rolników

odszkodowania_za_wypadek_przy_pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

uslugi_dla_firm_transportowych

Usługi dla firm transportowych