Kancelaria Hiltonlex specjalizuje się w dochodzeniu i uzyskiwaniu należnych świadczeń dla osób poszkodowanych i ich bliskich.

Świadczymy również usługi wyceny szkód na pojazdach dla przedsiębiorców, którym zaniżono wypłatę odszkodowania. Pomagamy w odzyskaniu i dochodzeniu należnego wynagrodzenia za wykonaną usługę bądź pracę.

Nasz zespół prawników i radców prawnych prowadzi sprawy na etapie likwidacji szkody, negocjacji i mediacji jak również skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. Pomagamy uczestnikom wypadków komunikacyjnych, wypadków w zakładzie pracy, w rolnictwie, zdarzeń losowych, ofiarom błędów medycznych. Staramy się o uzyskanie zwrotu kosztów leczenia, rehabilitacji, utraconych zarobków, a także w przyznaniu renty.

Nieważne czy zdarzenie miało miejsce w Polsce czy za granicą. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia lub nie posiada ubezpieczenia, jesteśmy w stanie poprowadzić sprawę szybko i skutecznie. Zajmujemy się wypadkami których standardowy okres przedawnienia wynosi 3 lata, ale wracamy również do spraw które miały miejsce 20 lat temu.

Każda analiza jest bezpłatna, a łącząc praktykę i doświadczenie z szeroką wiedzą teoretyczną, profesjonalizmem oraz rzetelnością jesteśmy wspólnie z Państwem osiągnąć satysfakcjonujące rozwiązanie w większości spraw. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i opisaniu problemu.