Wycena samochodów (pojazdów i aut pod odszkodowanie)

Nie jesteś zadowolony z kosztorysu naprawy? Wycena samochodu po stłuczce jest poniżej Twoich oczekiwań? Twoje odszkodowanie jest zaniżone? Nie przejmuj się, przyjrzymy się dokładnie Twojej sprawie i nasz rzeczoznawca samochodowy dokona rzetelnej wyceny pojazdu.

w 9 na 10 przypadków uzyskujemy dopłaty do odszkodowań! 

Pośpiech, niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze oraz nieprzestrzeganie prawa pierwszeństwa to jedne z najczęstszych przyczyn wypadków samochodowych. Jeżeli odniosłeś obrażenia z winy innego kierowcy pojazdu, pamiętaj, że warto zadbać o wypłatę odszkodowania, które zrekompensuje straty powstałe w wyniku tego niefortunnego zdarzenia.

Wycena samochodów, aut i pojazdów

Rekompensata należy Ci się nawet wówczas, gdy winowajca ucieknie samochodem z miejsca zdarzenia lub nie będzie posiadał opłacanego OC. Aby otrzymać odszkodowanie, należy zebrać cały szereg niezbitych dowodów, które potwierdzą naszą wersję przebiegu wydarzeń. Zebranie pełnej dokumentacji nie jest jednak łatwym zadaniem. Dlatego też warto zaufać nam – profesjonalistom, którzy dokładnie przeanalizują Twoją sprawę i zgromadzą niezbędne materiały, wyceny, które pomogą uzyskać należne świadczenia. Dzięki nam po wypadku otrzymasz adekwatny zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, czy też utraconych zarobków.

Wypadek samochodowy wiąże się z dużym stresem, przez co jego uczestnicy często zapominają o skrupulatnym zbieraniu dowodów. Nie trzeba radzić sobie z tym samemu! Doświadczenie naszych radców prawnych połączone z szeroką wiedzą teoretyczną, znajomością aktualnych przepisów prawnych, profesjonalizmem i rzetelnością pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących rozwiązań w większości spraw, czyli uzyskaniu wysokich sum dla naszych Klientów. Jeżeli zatem uczestniczyłeś w wypadku samochodowym, nie rezygnuj z odszkodowania i wyceny auta, ponieważ jest ono Twoim prawem. Przedstaw nam swój problem, a otrzymasz profesjonalną pomoc.