Odszkodowanie z OC

Odszkodowanie z OC chroni nas, gdy ktoś dokona szkody na naszym mieniu lub zdrowi i wynika ona z ubezpieczenia OC. Najczęściej ma ona charakter związany z wypadkami samochodowymi i wypłatą odszkodowań OC dla ofiary/poszkodowane w takim wypadku.

W teorii kwota ta powinna pokryć wszystkie straty, ale nie zawsze tak się dzieje. Z naszą pomocą masz niemalże 90% pewność, że otrzymasz satysfakcjonującą Cię kwotę z tytułu odszkodowania OC.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. To okres, w którym większość z nas planuje odpoczynek i wyjazd, dzięki któremu można oderwać się od codziennej rutyny. Na drogach staje się wówczas tłoczno, a tym samym jeszcze bardziej niebezpiecznie.

Chwila nieuwagi i pośpiech mogą spowodować, że staniemy się uczestnikami wypadku samochodowego. Jeżeli brałeś udział w takim zdarzeniu i odniosłeś obrażenia z winy innego kierowcy pamiętaj, że przysługuje Ci należne odszkodowanie. Wypłata świadczenia jest możliwa nawet wtedy, gdy sprawca wypadku ucieknie z miejsca zdarzenia lub nie będzie miał opłaconego OC.

 

Odszkodowanie z OC

Niestety zdarza się, że ubezpieczyciele proponują kwotę, która nie jest satysfakcjonująca dla poszkodowanego, a przede wszystkim nie jest adekwatna do poniesionych strat. Nie należy jednak rezygnować, lecz zatroszczyć się o swoje zdrowie.

Rekompensata pozwoli pokryć m.in. koszty leczenia, rehabilitacji, utraconych zarobków, czy też naprawy samochodu. Aby zapewnić sobie spokojny sen i nie dokładać niepotrzebnego stresu warto powierzyć walkę o odszkodowanie nam – prawnikom i radcom prawnym, którzy zgromadzą wszystkie niezbędne materiały i uzyskają dla Ciebie jak najwyższą sumę w związku z rzetelną wyceną samochodu.

Nasze doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność i szeroka wiedza teoretyczna sprawiają, że osiągamy pozytywne rozwiązania w większości spraw w walce o odszkodowania z OC. Przedstaw swój problem, a nasz zespół poprowadzi Twoją sprawę na etapie likwidacji szkody, negocjacji i mediacji, jak również skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.