Odszkodowania Świdnica

 

 

HILTONLEX Sp. z o. o., Sp. k.
Oddział Dolnośląski (Świdnica i inne miejscowości)

KopertaKontakt e-mail:

biuro@hiltonlex.pl

Odpowiadamy na każdego maila tak szybko, jak to jest możliwe.

TelefonKontakt telefoniczny:
+48 500 871 549

Telefony odbieramy w godz. 9.00 – 16.00 w dni powszednie.

W teorii osoby poszkodowane nie powinny mieć problemu z otrzymaniem odszkodowania. Praktyka pokazuje jednak, że jest z tym bardzo różnie. Ubezpieczyciel może zakwestionować Twoją wersję wypadku lub stwierdzić, że otrzymane dokumenty są niekompletne. Przedstawienie niezbitych dowodów potwierdzających stosowność wypłaty zadośćuczynienia nie jest łatwym zadaniem. Nie musisz walczyć o nie samemu. Pomożemy Ci uzyskać najwyższe odszkodowanie!

Odszkodowania świdnica

(fot. Grisza)

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy specjalizują się w w dochodzeniu i uzyskiwaniu należnych świadczeń dla osób poszkodowanych i ich bliskich. Oferujemy szybkie i skuteczne rozwiązanie sprawy, nawet wówczas, gdy sprawca wypadku zbiegnie z miejsca zdarzenia lub nie będzie posiadał ubezpieczenia. Nasi prawnicy i radcy prawni łączą wiedzę teoretyczną z bogatą praktyką i rzetelnością. Ta mieszanka pozwala osiągnąć satysfakcjonujące wyniki, czyli wysokie sumy uzyskiwane dla naszych Klientów ze Świdnicy i innych miast Polski.

W czym dokładnie się specjalizujemy?

  • Wycena szkód na pojazdach z polisy OC i AC,
  • Usługi dla firm transportowych,
  • Odzyskanie należnego wynagrodzenia za wykonaną usługę.

Ponadto uzyskujemy odszkodowania w poniższych sprawach:

Potrzebujesz pomocy? Wybierz kategorię na naszej stronie internetowej i sprawdź, jakie odszkodowanie możesz uzyskać. Skontaktuj się z nami, a my wykonamy bezpłatną analizę wstępną Twojej sprawy.